https://bimboqsr-com-assets.s3.amazonaws.com/banner-header/hamb-colored_0.jpeg?VersionId=jJIl1mm_UEs0i4zE.rWcMPvJmuLWE1Id
НАША ІСТОРІЯ
Близько 70 років неперевершених результатів у пекарській справі
Наша історія

Ми є лідером в галузі високошвидкісних рішень із майже 70-річним досвідом у пекарській справі. З моменту нашого скромного початку в 1955 році ми прагнемо постачати булочки для сендвічів, пиріжки та солодку випічку тільки найвищої якості для індустрії швидкого харчування. Ми віддані нашим клієнтам і працюємо разом у рамках нашого бізнесу як надійний партнер-постачальник. Це дозволяє нам бути світовим лідером галузі, забезпечуючи найвищий рівень якості, обслуговування та інновацій у всьому, що ми робимо.

Our History
Наша історія
Із 1955 року по сьогоднішній день
1955
1955
НАШ ПОЧАТОК

Початок нашої діяльності був скромним — 1955 року ми почали працювати в індустрії швидкого харчування, маючи лише одну людину та одну вантажівку, що доставляла булочки на Середньому Заході США.

1991-2014
1991–2014 рр.
ГЛОБАЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ

Глобальні інвестиції та розширення за рахунок кількох високошвидкісних пекарень у Франції, Китаї, Швейцарії, Марокко, Туреччині, Південній Кореї, Росії, Південній Африці та Італії.

2015
2015
РОЗШИРЕННЯ В США

Розширення присутності в Північній Америці за рахунок придбання The New Bakery Company.

Дві високошвидкісні пекарні в Центральному Огайо.

.

grupo bimbo
2017
GRUPO BIMBO

Придбання компанією Grupo Bimbo в 2017 році. Нас вважають двигуном зростання та інновацій для компанії

 

Central Asia
2020
ЦЕНТРАЛЬНА АЗІЯ

Можливості для задоволення зростаючих потреб ресторанів швидкого харчування в Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Північно-Східному Китаї (Урумчі) та деяких частинах Росії.

Brazil expansion
2021
РОЗШЕРЕННЯ В БРАЗИЛІЇ

Зміцнення позицій компанії в Латинській Америці та розширення глобального лідерства на ринку швидкого харчування в Бразилії.

2022
З 2022 року по сьогоднішній день
ОРГАНІЧНЕ ЗРОСТАННЯ

Органічне зростання для задоволення потреб наших клієнтів у всьому світі:

  • Північна Америка — Валдоста, Джорджія - Денвер, штат Колорадо
  • Індія
  • Південно-Східна Азія
  • Середній Схід
Глобальний лідер пекарської галузі

Сьогодні ми є глобальним лідером пекарської галузі, що налічує 50 пекарень у 23 країнах.

Ми виробляємо та відправляємо близько 15 млн хлібобулочних виробів щодня у тисячі ресторанів швидкого харчування в усьому світі.

Global Bakery Powerhouse
Наші переконання

Наша мета — будувати кращий світ за допомогою стійких, глибоко гуманних цінностей.

OUR BELIEFS
Наше керівництво

Наша команда лідерів Bimbo QSR, що складається з професіоналів у сфері хлібопечення та громадського харчування, пропонує експертизу в галузі глобальної безпеки та якості харчових продуктів, досконалості виробництва та ланцюгів поставок, інновацій та сталого розвитку для довгострокового зростання наших клієнтів та брендів.

Талант наших високомотивованих співробітників постійно розподіляється між усіма дисциплінами організації, що дозволяє гнучко та ефективно вирішувати проблеми, обмінюватися передовим досвідом та використовувати наші колективні ресурси на глобальному та місцевому рівнях, щоб пропонувати найкращі результати кожного дня.

X

NATASHA GALAVOTTI

Наташа відповідає за роботу з найбільшими клієнтами Bimbo QSR у всьому світі. Вона має багатий досвід глобального управління в галузі продажів, ланцюжка постачання та сталого розвитку. До початку роботи в Bimbo QSR Наташа займала керівні посади в Seda International Packaging Group, Marketing Store, Deloitte Consulting і General Motors.

linkedin

Natasha

"Bimbo QSR розвивається для подальшого вдосконалення випічки з нашими талановитими, відданими своїй справі людьми та клієнтами і брендами світового класу для спільного зростання та успіху".

Наташа Галавотті

Президент

FerValverde
ФЕРНАНДО ВАЛЬВЕРДЕ
Глобальний віцепрезидент із фінансів
X

FERNANDO VALVERDE

Фернандо відповідає за загальне фінансове планування Bimbo QSR, складання й дотримання бюджету, розрахунок витрат, бухгалтерський облік, податки та аудит. До початку роботи в Bimbo QSR він працював у різних галузях, включаючи архітектурне та управлінське консультування.

linkedin

CeciLopez
СЕСИЛІЯ ЛОПЕС
Віцепрезидент із глобальної трансформації
X

СЕСИЛІЯ ЛОПЕС

Сесілія приєдналася до Bimbo QSR у 2020 році та очолює наші ініціативи в галузі досліджень, розробок та інновацій у всьому світі. Сесілія має великий досвід роботи в харчовій промисловості в таких компаніях, як General Mills та iLolay. Її технічна освіта також вражає: ступінь магістра в галузі управління проєктами, ступінь інженера-хіміка, що спеціалізується на харчових технологіях, та ступінь бакалавра в галузі бізнесу.

linkedin

DidierMoleres
ДІДЬЄ МОРАЛЕС
Глобальний віцепрезидент з операційної діяльності
X

ДІДЬЄ МОРАЛЕС

Дідьє відповідає за операційні можливості, продуктивність, програми та системи, що підвищують цінність пекарень Bimbo QSR у всьому світі. Він має міжнародний досвід роботи з Grupo Bimbo, оскільки працював директором із забезпечення якості, регіональним віцепрезидентом з операційної діяльності в Bimbo Bakeries USA та віцепрезидентом з операційної діяльності Latin Centro, керуючи командами в Центральній Америці, зокрема в Колумбії, Венесуелі та Еквадорі.

linkedin

LynnLangrock
ЛІН ЛЕНГРОК
Глобальний віцепрезидент із питань персоналу
X

ЛІН ЛЕНГРОК

Лін енергійно керує нашим стратегічним кадровим плануванням, розвитком керівництва та організації, трудовими відносинами, розвитком співробітників, соціальним забезпеченням, роботою персоналу на місцях та компенсаціями. До Bimbo QSR вона очолювала групу роботи з персоналом та корпоративних відносин у Bimbo Канада, де забезпечувала реагування компанії на зміни, пов’язані з COVID-19. Завдяки цьому її включено в число 50 найкращих керівників Канади у звіті Globe and Mail у межах програми Business Best Executive Awards.

linkedin

LindaNiklasson
ЛІНДА НІКЛАССОН
Глобальний віцепрезидент із питань якості
X
Лінда - досвідчений професіонал з більш ніж 20-річним досвідом роботи в харчовій промисловості. Маючи ступінь магістра хімії Ліннеуніверситету у Швеції, вона накопичила багатий міжнародний досвід. Професійний шлях Лінди включає роботу консультантом з питань харчової промисловості в декількох компаніях харчового бізнесу, а до приєднання до Bimbo QSR - ключову роль лідера з питань якості та ланцюжка поставок у McDonald's по всьому світу. Її всебічний досвід демонструє глибоке розуміння індустрії QSR.
PabloGarrido
ПАБЛО ГАРРІДО
Генеральний директор регіону EMEA
X

ПАБЛО ГАРРІДО

Пабло відповідає за стратегічне керівництво та розвиток бізнесу в Європейському регіоні, Росії, Туреччині, Україні та Південній Африці. Пабло має більш ніж 20-річний досвід роботи у пекарській галузі. Зокрема, він працював консультантом у The Coca-Cola Company та Heineken, помічником керуючого директора в Berlys Corporación Alimentaria, керуючим директором Iberia у Fresh Start Bakeries Iberia.

linkedin

AmySpuck
Емі Спак
Генеральний директор, США
X

Емі відповідає за управління та розширення нашої клієнтської бази в США. Емі виросла в харчовій промисловості, працюючи в сімейних ресторанах, а після коледжу продовжила свою пристрасть, працюючи в таких провідних організаціях, як Campbell's, ConAgra Foods, Aryzta та Rise Baking. Її навички розвитку бізнесу та лідерства в продажах не мають собі рівних.

linkedin

TigerWang
ТАЙГЕР ЯНГ ВАНГ
Віцепрезидент і генеральний директор у Азії
X

ТАЙГЕР ЯНГ ВАНГ

Тайгер очолює діяльність Bimbo QSR у Китаї та Південній Кореї, що складається з дев'яти заводів, представляючи найбільшого постачальника хлібобулочних виробів для брендів McDonald's, Yum та Burger King на ринку Китаю. До початку роботи в BQ Тайгер спеціалізувався на комерційному управлінні у сфері споживчих товарів у багатонаціональних компаніях на китайському ринку, зокрема Unilever Food Solution, ABF Foods та Campbell's Soup.

linkedin

JoaoF
Жоао Феррейра
Генеральний директор, Бразилія
X

Жоао Феррейра

Жоао - професіонал з більш ніж 30-річним досвідом роботи в глобальних компаніях споживчих товарів та інфраструктурних компаніях. Він має значний досвід в управлінні проектами, розробці та впровадженні стратегій, бізнес-плануванні та бюджетуванні, конкурентному та галузевому аналізі, управлінні змінами, розвитку персоналу, експертизі продажів, стратегії та впровадженні стартапів.

ChristopheB
Крістоф Блез
Віце-президент та генеральний директор, Франція
X

 

Крістоф - досвідчений професіонал з багатим досвідом, який має ступінь магістра наук (M.Sc.) та магістра в галузі харчових технологій та переробки, отриманий в Політехнічному університеті Парижа. Маючи більш ніж 25-річний досвід роботи в бізнесі QSR, його шлях розпочався з посади генерального менеджера у Франції в East Balt Bakeries до злиття компанії з Grupo Bimbo. На своїй посаді в Bimbo QSR Крістоф очолив французький бізнес, надаючи відмінний сервіс нашим французьким клієнтам. Його відданість справі сприяла налагодженню цінних відносин з клієнтами, задоволенню їхніх потреб та зростанню бізнесу на цьому ринку

LinkedIn:https://www.linkedin.com/in/christophe-blaise-b5618b9/