https://bimboqsr-com-assets.s3.amazonaws.com/banner-header/hamb-colored_0.jpeg?VersionId=jJIl1mm_UEs0i4zE.rWcMPvJmuLWE1Id
НАША ІСТОРІЯ
Близько 70 років неперевершених результатів у пекарській справі
Наша історія

Ми є лідером в галузі високошвидкісних рішень із майже 70-річним досвідом у пекарській справі. З моменту нашого скромного початку в 1955 році ми прагнемо постачати булочки для сендвічів, пиріжки та солодку випічку тільки найвищої якості для індустрії швидкого харчування. Ми віддані нашим клієнтам і працюємо разом у рамках нашого бізнесу як надійний партнер-постачальник. Це дозволяє нам бути світовим лідером галузі, забезпечуючи найвищий рівень якості, обслуговування та інновацій у всьому, що ми робимо.

Our History
Наша історія
Із 1955 року по сьогоднішній день
1955
1955
НАШ ПОЧАТОК

Початок нашої діяльності був скромним — 1955 року ми почали працювати в індустрії швидкого харчування, маючи лише одну людину та одну вантажівку, що доставляла булочки на Середньому Заході США.

1991-2014
1991–2014 рр.
ГЛОБАЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ

Глобальні інвестиції та розширення за рахунок кількох високошвидкісних пекарень у Франції, Китаї, Швейцарії, Марокко, Туреччині, Південній Кореї, Росії, Південній Африці та Італії.

2015
2015
РОЗШИРЕННЯ В США

Розширення присутності в Північній Америці за рахунок придбання The New Bakery Company.

Дві високошвидкісні пекарні в Центральному Огайо.

.

grupo bimbo
2017
GRUPO BIMBO

Придбання компанією Grupo Bimbo в 2017 році. Нас вважають двигуном зростання та інновацій для компанії

 

Central Asia
2020
ЦЕНТРАЛЬНА АЗІЯ

Можливості для задоволення зростаючих потреб ресторанів швидкого харчування в Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Північно-Східному Китаї (Урумчі) та деяких частинах Росії.

Brazil expansion
2021
РОЗШЕРЕННЯ В БРАЗИЛІЇ

Зміцнення позицій компанії в Латинській Америці та розширення глобального лідерства на ринку швидкого харчування в Бразилії.

2022
З 2022 року по сьогоднішній день
ОРГАНІЧНЕ ЗРОСТАННЯ

Органічне зростання для задоволення потреб наших клієнтів у всьому світі:

  • Північна Америка — Валдоста, Джорджія - Денвер, штат Колорадо
  • Індія
  • Південно-Східна Азія
  • Середній Схід
Глобальний лідер пекарської галузі

Сьогодні ми є глобальним лідером пекарської галузі, що налічує 51 пекарень у 23 країнах.

Ми виробляємо та відправляємо близько 15 млн хлібобулочних виробів щодня у тисячі ресторанів швидкого харчування в усьому світі.

Global Bakery Powerhouse
Наші переконання

Наша мета — будувати кращий світ за допомогою стійких, глибоко гуманних цінностей.

OUR BELIEFS
Наше керівництво

До керівного складу Bimbo QSR входять експерти хлібопекарської та харчової промисловості з багаторічним досвідом розвитку бізнесу. Їхній досвід забезпечує можливість ефективної роботи в усій організації завдяки узгодженій співпраці функціональних команд у різних напрямках. Ця структура дозволяє нам ефективно взаємодіяти в усьому світі, ділитися передовим досвідом та використовувати технічні знання та ресурси у галузі випічки та безпеки харчових продуктів для наших окремих пекарень.

X

Марк Бендікс

Виконавчий віцепрезидент

Марк — президент Bimbo QSR, підрозділу Grupo Bimbo. Раніше Марк був головним виконавчим директором East Balt Bakeries, де він визначав стратегічний напрямок, діяльність на міжнародному ринку, культуру, бачення та цінності компанії. Після успішного фінансового оздоровлення East Balt Марк очолив продаж компанії Grupo Bimbo. Марк має великий досвід керівної роботи у хлібопекарській галузі, адже він багато років працював на керівних посадах у компаніях Bama, General Mills, The Pillsbury Company та Quaker Oats.

linkedin

Mark Bendix

«Ентузіазм, самовідданість і непохитне прагнення до досконалості кожного члена Bimbo QSR не мають собі рівних. Ми пишаємося тим, що поставляємо нашим клієнтам лише найкращі у своєму класі хлібобулочні вироби».

Марк Бендікс

Президент

Mike Labosky
МАЙК ЛАБОСКІ
Глобальний віцепрезидент із питань якості
X

MIKE LABOSKY

Майк відповідає за всі системи забезпечення якості Bimbo QSR, безпеку харчових продуктів та відповідність вимогам якості продукції на глобальному рівні. Майк має більш ніж тридцятирічний досвід забезпечення якості та управління операціями в таких компаніях, як Golden State Foods, Ralcorp Frozen Bakery Products, Unilever Food Solutions та McCormick & Co.

Fernando Valverde
ФЕРНАНДО ВАЛЬВЕРДЕ
Глобальний віцепрезидент із фінансів
X

FERNANDO VALVERDE

Фернандо відповідає за загальне фінансове планування Bimbo QSR, складання й дотримання бюджету, розрахунок витрат, бухгалтерський облік, податки та аудит. До початку роботи в Bimbo QSR він працював у різних галузях, включаючи архітектурне та управлінське консультування.

linkedin

ЛІНДА НІКЛАССОН
ЛІНДА НІКЛАССОН
Глобальний віцепрезидент із питань якості
СЕСИЛІЯ ЛОПЕС
СЕСИЛІЯ ЛОПЕС
Віцепрезидент із глобальної трансформації
X

СЕСИЛІЯ ЛОПЕС

Сесілія приєдналася до Bimbo QSR у 2020 році та очолює наші ініціативи в галузі досліджень, розробок та інновацій у всьому світі. Сесілія має великий досвід роботи в харчовій промисловості в таких компаніях, як General Mills та iLolay. Її технічна освіта також вражає: ступінь магістра в галузі управління проєктами, ступінь інженера-хіміка, що спеціалізується на харчових технологіях, та ступінь бакалавра в галузі бізнесу.

linkedin

Natasha Galavotti
НАТАША ГАЛАВОТТІ
‍Глобальний віцепрезидент із роботи з клієнтами
X

NATASHA GALAVOTTI

Наташа відповідає за роботу з найбільшими клієнтами Bimbo QSR у всьому світі. Вона має багатий досвід глобального управління в галузі продажів, ланцюжка постачання та сталого розвитку. До початку роботи в Bimbo QSR Наташа займала керівні посади в Seda International Packaging Group, Marketing Store, Deloitte Consulting і General Motors.

linkedin

JayBrown
ДЖЕЙ БРАУН
Глобальний віцепрезидент із систем дистрибуції
X

JAY BROWN

Джей відповідає за логістику Bimbo QSR, яка включає обробку замороженої продукції DSD, дистрибуцію 3PL, морозильні камери та обладнання, обслуговування клієнтів, прогнозування та стосунки з клієнтами. Джей має майже 40-річний досвід роботи в галузі інноваційної логістики — він обіймав аналогічні посади в компаніях East Balt Bakeries, The New Bakery Company та Sta-Fresh Buns of Ohio.

linkedin

ТАЙГЕР ЯНГ ВАНГ
ТАЙГЕР ЯНГ ВАНГ
Віцепрезидент і генеральний директор у Азії
X

ТАЙГЕР ЯНГ ВАНГ

Тайгер очолює діяльність Bimbo QSR у Китаї та Південній Кореї, що складається з дев'яти заводів, представляючи найбільшого постачальника хлібобулочних виробів для брендів McDonald's, Yum та Burger King на ринку Китаю. До початку роботи в BQ Тайгер спеціалізувався на комерційному управлінні у сфері споживчих товарів у багатонаціональних компаніях на китайському ринку, зокрема Unilever Food Solution, ABF Foods та Campbell's Soup.

linkedin

ПАБЛО ГАРРІДО
ПАБЛО ГАРРІДО
Генеральний директор регіону EMEA
X

ПАБЛО ГАРРІДО

Пабло відповідає за стратегічне керівництво та розвиток бізнесу в Європейському регіоні, Росії, Туреччині, Україні та Південній Африці. Пабло має більш ніж 20-річний досвід роботи у пекарській галузі. Зокрема, він працював консультантом у The Coca-Cola Company та Heineken, помічником керуючого директора в Berlys Corporación Alimentaria, керуючим директором Iberia у Fresh Start Bakeries Iberia.

linkedin

ЛІН ЛЕНГРОК
ЛІН ЛЕНГРОК
Глобальний віцепрезидент із питань персоналу
X

ЛІН ЛЕНГРОК

Лін енергійно керує нашим стратегічним кадровим плануванням, розвитком керівництва та організації, трудовими відносинами, розвитком співробітників, соціальним забезпеченням, роботою персоналу на місцях та компенсаціями. До Bimbo QSR вона очолювала групу роботи з персоналом та корпоративних відносин у Bimbo Канада, де забезпечувала реагування компанії на зміни, пов’язані з COVID-19. Завдяки цьому її включено в число 50 найкращих керівників Канади у звіті Globe and Mail у межах програми Business Best Executive Awards.

linkedin

ДІДЬЄ МОРАЛЕС
ДІДЬЄ МОРАЛЕС
Глобальний віцепрезидент з операційної діяльності
X

ДІДЬЄ МОРАЛЕС

Дідьє відповідає за операційні можливості, продуктивність, програми та системи, що підвищують цінність пекарень Bimbo QSR у всьому світі. Він має міжнародний досвід роботи з Grupo Bimbo, оскільки працював директором із забезпечення якості, регіональним віцепрезидентом з операційної діяльності в Bimbo Bakeries USA та віцепрезидентом з операційної діяльності Latin Centro, керуючи командами в Центральній Америці, зокрема в Колумбії, Венесуелі та Еквадорі.

linkedin