https://bimboqsr-com-assets.s3.amazonaws.com/banner-header/hamb-colored_0.jpeg?VersionId=jJIl1mm_UEs0i4zE.rWcMPvJmuLWE1Id
HİKAYEMİZ
Yaklaşık 70 yıldır mükemmel fırıncılık dendiğinde akla geliyoruz
Geçmişimiz

Yaklaşık 70 yıllık fırıncılık mükemmelliği ile yüksek hızlı kurye çözümlerinde endüstri lideriyiz. 1955'teki mütevazi başlangıcımızdan bu yana, QSR endüstrisine yalnızca en kaliteli sandviç ekmekleri, çörekler ve tatlı unlu mamuller tedarik etmeye kararlıyız. Müşterilerimizi bağlıyız ve güvenilir bir tedarik ortağı olarak işbirliği içinde çalışmaları sürdürüyoruz. Bu sayede yaptığımız her işte en yüksek düzeyde kalite, hizmet ve İnovasyon standardını yakalayan bir global sektör lideriyiz.

Our History
Hikayemiz
1955 - Günümüz
1955
1955
NASİL BAŞLADİK

QSR kanalındaki uzmanlığımıza 1955 yılında amerika birleşik devletleri'nin ortabatı bölgesinde tek kişi ve tek kamyon teslimatı ile sade bir şekilde başladık.

1991-2014
1991-2014
GLOBAL BÜYÜME

Fransa, çin, İsviçre, fas, türkiye, güney kore, rusya, güney afrika ve İtalya'da çok sayıda yüksek hızlı işletme ile global yatırım ve genişleme.

Kanıtlanmış QSR kanalı uzmanlığı.

2015
2015
ABD'YE YAYİLMA

The new bakery company'nin satın alınmasıyla kuzey amerika'daki varlığımızı genişlettik.

Ohio merkez'de İki yüksek hızlı işletme.

grupo bimbo
2017
GRUPO BIMBO

2017'de Grupo Bimbo tarafından satın alındı. Şirket için büyüme ve İnovasyon gücü olarak görüldük

 

Central Asia
2020
ORTA ASYA

Kazakistan, özbekistan, kırgızistan, kuzey doğu çin (ürümqi) ve rusya'nın belirli bölgelerindeki QSR restoranlarının artan ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir konuma yerleştik.

Brazil expansion
2021
BREZİLYA'YA YAYİLMA

Şirketin latin amerika'daki konumunun güçlendirilmesi ve brezilya'da QSR pazarındaki global liderliğinin genişletilmesi.

2019
2022 - Günümüz
ORGANİK BÜYÜME

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için organik büyüme:

  • Kuzey amerika – Valdosta georgia -  Denver Colorado
  • Hindistan
  • Güneydoğu Asya
  • Ortadoğu
Global işletme gücü

Bugün, 23 ülkede 51 işletme ile global işletme denince akla biz geliyoruz.

Her gün dünya çapında binlerce QSR restoranına 15 milyona yakın unlu mamuller üretiyor ve gönderiyoruz.

Global Bakery Powerhouse
İnandıklarımız

Amacımız sürdürülebilir, derin İnsani değerlerle Nourish a better world daha İyi bir dünyaya yer açmak.

OUR BELIEFS
LİDERlİğİMİZ

Bimbo QSR liderlik ekibi, onlarca yıllık iş yürütme deneyimine sahip fırıncılık ve yemek hizmeti endüstrisi uzmanlarından oluşur. Bu uzmanlık, çeşitli disiplinlerde işlevsel ekip uyarlaması aracılığıyla kuruluş içine yayılmıştır. Bu yapı, global düzeyde etkili şekilde sesimizi duyurmamızı, en iyi uygulamaları paylaşmamızı ve fırınlarımızın her biri için teknik fırıncılık ve gıda güvenliği uzmanlığından faydalanabilmemizi sağlar.

X

Mark Bendix

Executive Vice President

Mark, Grupo Bimbo'nun bir bölümü olan Bimbo QSR'nin Müdürüdür. Daha önce east balt bakeries'de CEO olarak görev yapan Mark, burada şirketin stratejik yönünü, global operasyonlarını, kültürünü, vizyonunu ve değerlerini belirledi. East Balt'ın başarılı bir mali dönüş yaşamasının ardından mark, şirketin Grupo Bimbo'ya satışına öncülük etti. mark, the bama companies, general mills, the pillsbury company ve quaker oats'ta uzun yıllar yönetici pozisyonlarında çalışarak fırıncılık sektöründe kapsamlı yöneticilik deneyimine sahiptir.

linkedin

Mark Bendix

"Bimbo QSR'nin her üyesinin mükemmelliğe olan tutkusu, adanmışlığı ve değişmez taahhüdü rakipsizdir. Müşterilerimize yalnızca sınıfının en iyisi işletme ürünleri göndermenin gururunu yaşıyoruz."

Mark Bendix

Başkan

Mark Bendix
Mark Bendix
Genel Müdür Yardımcısı
X

Executive Vice President

Mark, Grupo Bimbo'nun bir bölümü olan Bimbo QSR'nin Müdürüdür. Daha önce East Balt Bakeries'de CEO olarak görev yapan Mark, burada şirketin stratejik yönünü, küresel operasyonlarını, kültürünü, vizyonunu ve değerlerini belirledi. East Balt'ın başarılı bir mali dönüş yaşamasının ardından Mark, şirketin Grupo Bimbo'ya satışına öncülük etti. Mark, The Bama Companies, General Mills, The Pillsbury Company ve Quaker Oats'ta uzun yıllar yönetici pozisyonlarında çalışarak fırıncılık sektöründe kapsamlı yöneticilik deneyimine sahiptir.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/mark-bendix-3895891a/

Mike Labosky
Mike Labosky
Genel Başkan Yardımcısı, Kalite
X

MIKE LABOSKY

Mike, küresel arenada tüm Bimbo QSR Kalite Güvence sistemlerinden, gıda güvenliğinden ve ürün kalitesi uyumluluğundan sorumludur. Mike, Golden State Foods, Ralcorp Frozen Bakery Products, Unilever Food Solutions ve McCormick & Co. gibi şirketlere kalite ve operasyon liderliği sağlama konusunda otuz yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

Linda Niklasson
Linda Niklasson
Genel Başkan Yardımcısı, Kalite
Fernando Valverde
Fernando Valverde
Genel Başkan Yardımcısı, Finans
X

FERNANDO VALVERDE

Fernando Bimbo QSR'nin genel mali planlama, bütçelendirme, maliyetlendirme, hazine, muhasebe, vergi ve denetim faaliyetlerinden sorumludur. Bimbo QSR bünyesine katılmadan önce Mimarlık ve Yönetim Danışmanlığı dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde deneyim kazanmıştır.
 

linkedin

CeciliaLopez
Cecilia Lopez
Global Vice President, R&D
X

CECILIA LOPEZ

Cecilia, Bimbo QSR'ye 2020 yılında katıldı ve Dünya genelindeki Ar-Ge ve İnovasyon girişimlerimizi yönetmektedir. Cecilia, General Mills ve iLolay gibi şirketlerdeki çalışmaları ile Gıda Endüstrisinde zengin bir geçmişe sahiptir. Proje Yönetimi alanında Yüksek Lisans Derecesi, Gıda Teknolojisi alanında uzmanlaşmış Kimya Mühendisliği derecesi ve İşletme alanında Lisans Derecesi ile teknik eğitimi de aynı düzeyde etkileyicidir.

linkedin

Natasha Galavotti
Natasha Galavotti
‍Genel Başkan Yardımcısı, Küresel Dönüşüm
X

NATASHA GALAVOTTI

Natasha Bimbo QSR'nin dünya çapında en büyük müşterilerinin yönetiminden sorumludur ve satış, tedarik zinciri ve sürdürülebilirlik alanlarında zengin küresel yönetim deneyimini ortaya koyar. Bimbo QSR'ye katılmadan önce Natasha, Seda International Packaging Group, The Marketing Store, Deloitte Consulting ve General Motors'ta yönetici konumlarında yer aldı.

linkedin

JayBrown
Jay Brown
Genel Başkan Yardımcısı, Dağıtım Sistemleri
X

JAY BROWN

Jay, DSD donmuş ürün operasyonları, 3PL dağıtımı, dondurucu ve ekipman varlıkları, müşteri hizmetleri, tahmin ve müşteri ilişkilerini içeren Bimbo QSR Lojistik faaliyetlerinden sorumludur. East Balt Bakeries, The New Bakery Company ve Sta-Fresh Buns of Ohio'daki çalıştığı benzer pozisyonlarla yaklaşık 40 yıllık yenilikçi lojistik deneyimini bünyemize katıyor.

linkedin

TigerYang
Tiger Yang Wang
Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür, Asya
X

TIGER YANG WANG

Tiger, Çin pazarında McDonald's, Yum markaları ve Burger King'in en büyük fırıncılık tedarikçisini temsil eden dokuz fabrikadan oluşan Bimbo QSR'nin Çin ve Güney Kore operasyonlarına liderlik etmektedir. BQ'ya katılmadan önce Unilever Food Solution, ABF Foods ve Campbell's Soup dahil olmak üzere Çin pazarındaki çok uluslu şirketleri içeren tüketici gıda endüstrisinde ticari yönetim alanında uzmanlık kazanmıştır.  

linkedin

Amy Spuck
Amy Spuck
General Manager, U.S.
X

Amy, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki müşteri tabanımızı yönetmek ve büyütmekten sorumludur. Amy, ailesinin restoranlarında çalışarak Gıda Endüstrisinde büyüdü ve üniversiteden sonra Campbell's, ConAgra Foods, Aryzta ve Rise Baking gibi üst düzey kuruluşlarda çalışarak bu tutkusunu sürdürdü. İş geliştirme ve satış liderliği becerileri rakipsizdir.

linkedin

PabloGarrido
Pablo Garrido
Genel Müdür, EMEA
X

PABLO GARRIDO

Pablo, Avrupa Bölgesi, Rusya, Türkiye, Ukrayna ve Güney Afrika'daki stratejik liderlik ve iş geliştirmeden sorumludur. Pablo, The Coca-Cola Company ve Heineken'e danışman olarak, Berlys Corporación Alimentaria'da Genel Müdür Yardımcısı olarak, Fresh Start Bakeries Iberia'da Iberia Genel Müdürü olarak hizmet vermek dahil 20 yılı aşkın fırıncılık deneyimine sahiptir.

linkedin

Lynn Langrock
Lynn Langrock
Genel Başkan Yardımcısı, Çalışanlar
X

LYNN LANGROCK

Lynn, Stratejik İşgücü Planlaması, Liderlik ve Organizasyon Gelişimi, Çalışan İlişkileri, Yetenek Yönetimi, Yan Yardımlar, İK Saha Operasyonları ve Tazminat bölümlerini enerjik bir şekilde yönetmektedir. Bimbo QSR'den önce Bimbo Kanada için İnsan İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler grubunu yönetti ve burada şirketin COVID-19 faaliyetlerini yürüttü, bu çalışma ile Globe and Mail'in En İyi Yönetici Ödülleri Raporunda Kanada'nın En İyi 50 Yöneticisi arasında yer aldı.

linkedin